Bahce selalesi

From Mu Origin Wiki
Revision as of 19:19, 18 January 2020 by Bahceselalesi6 (Talk | contribs) (Created page with "<br /><br />Su Perdesi<br />İç ve dış mekanlarda Su Perdesi Her mekan için özel ölçülerde üretilen, tamamı paslanmaz metal ve tamp...")

(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, searchSu Perdesi
İç ve dış mekanlarda Su Perdesi Her mekan için özel ölçülerde üretilen, tamamı paslanmaz metal ve tamperli cam, ayna veya aynalı paslanmazdan oluşan hareketli dekordur. Evlerde, ofislerde, hastanelerde, rezidanslarda, restoranlarda, teraslarda, bahçelerde ve daha pek çok mekanda suyun cam üzerinde dans edasıyla süzülerek kendine özgü ışıklandırmasıyla mekana hoş bir dokunuş sağlayacaktır. Su Perdesinin Görsel etkisinin yanı sıra bulunduğu mekana su sesi ile dinlendirici ve huzur verici etkisi bulunmaktadır. Bu özelliği ile bulunulan ortamdaki tüm misafirlerinize özel bir an yaşatacaksınız. Paslanmaz metal kısımların üzerine istenilen renklerde fırın boya işlemi uygulanarak ürünün iç ve dış mekanda çok daha uzun süre yeniliğini korumaktadır. İsteğe göre ürünün alt veya üst kısmından ürün aydınlatmaları wallwasher led ya da spot ışıklandırma kullanılmaktadır.

Bahçe Şelaleleri artık vazgeçilmez dekorlarımızdan oldu. Bahçemize ya bir Su Perdesi, ya bir Duvar Şelalesi yada Doğal Şelale, Doğal Dere istiyoruz. Ala Concept olarak istediğiniz şelale tasarımlarını bahçenize en iyi şekilde tasarlayarak iş bitiminde sizlere harika bir şelale sunumu hazırlıyoruz.

Bahçeler için şelale tasarımları iç mekanlara göre çok daha geniş tasarımlar mevcuttur, böylelikle dış mekanlarınızı isteiğinz doğrultusunda çok daha özgün modeller çıkartabilmekteyiz.


su perdesi
su duvarı
bahce selalesi
su selalesi

http://alaconcept.net/