User:Gaziemir-cicekci

From Mu Origin Wiki
Jump to: navigation, search

Sanal dünyanın devasa boyutlara ulaşmasının ardından insanların günlük temel ihtiyaçlarını karşılayan internet platformlarının yanı sıra ekstrem yani; her zaman ihtiyaç duymadığı ancak zaman zaman aradığı hizmetleri de sunabilir platformlar ortaya çıkmaya başlamıştır.

Çiçek gönder siteleri bu duruma örnek olarak verilebilir. Günlük yaşamın koşuşturmacası içerisinde insanların çiçekçilere vakit ayırarak sevdikleri insanlara bir türlü gönderim yapamadıkları dikkat çekmekte. Tam da bu noktada devreye girerek işleri kolaylaştıran internet platformlarının insanların sevdikleri insanlara jest yapabilmesine ortam hazırladığı dikkat çekiyor. Sevdiğiniz insanların düğün, nişan, doğum günü, evlilik yıl dönümü gibi özel günlerinde yanlarında olamadıysanız; evinizde, iş yerlerinizde oturduğunuz yerden giriş yapabileceğiniz web platformları aracılığıyla oluşturacağınız basit siparişler rahatça hareket edebilmenize olanak tanıyacaktır. Doğru zamanda yapacağınız jestlerin sevdiğiniz insanları mutlu edebilmenin en güzel yolu ve yöntemi olduğunu söylemek mümkün.

Sanal platformları yerinde kullandığınız takdirde elde edecekleriniz gerçekten tatmin edici düzeylerde olacaktır. Bu bakımdan Gaziemir çiçekçi tarzı platformlara günlük yaşamınızda yer vermeniz gerçekten önemli bir hamle olacaktır. Günlük yaşamda yer vereceğiniz web platformlarının sizlere sunacaklarını kullanmadan bilemezsiniz. Çiçek gönderiminin hiç bu kolay olmadığını anımsayacaksınız.